FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pri každom vozidle dostanete od nás garanciu na minimálne 12 a maximálne 24 mesiacov na skryté závady.

Rozumnej dohode sme otvorení, avšak nie na všetky vozidlá. 

V 80-tich percentách prípadov áno, ale nie vždy z autorizovaného servisu. Máme však vo výnimočných prípadoch aj autá bez servisnej histórie. V takýchto prípadoch kladieme silný dôraz na servis a kontrolu pred vstupom vozidla do predaja.

Garancia na najazdené kilometre je u nás samozrejmosťou. V kúpnej zmluve na každé vozidlo uvádzame doživotnú garanciu na najazdené kilometre.

Áno a všetko viete vybaviť u nás na pobočke.

Pri bezproblémových klientoch s tým nemáme problém. 

Občiansky preukaz, vodičský preukaz, potvrdenie o zamestnani trvajúcom minimálne 3 mesiace (v prípade zamesnania v zahraničí sa dokladuje pracovná zmluvu a výpisy z účtu za posledné 3 mesiace) alebo v prípade živnostníkov a podnikateľov výpisy z účtu za 6 mesiacov. Na financovaní vášho auta si dávame záležať. Zákazník je u nás na prvom mieste, preto s vami sedíme dovtedy, kým nenájdeme čo najlepšie podmienky pre váš úver.
Nie, musíte prísť na prevádzku.
Nie, autá zo zahraničia dovážame iba od partnerov.
Áno. A po roku poistenie dokážeme poistenie prehodnotiť a môžete s nami komunikovať ohľadom poistenia aj naďalej. Staráme sa o ne dlhodobo a poisťujeme a financujeme autá aj tým, ktorým sme autá nepredali.
Áno, máme partnerské servisy, v ktorých máte istotu dobrých cien a práce.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Neváhajte nás kontaktovať.