SLUŽBY | DOVOZ VOZIDIEL

Dovoz vozidiel

Ako prebieha dovoz vozidla na objednávku?

Po vyplnení formuláru Vás budeme kontaktovať a dohodneme si spoločne všetky podrobnosti. 

Každému zákazníkovi vopred odporúčame, aby si premyslel o aké vozidlo má záujem (môže sa ísť len o predbežný nástrel”).

Či už pri osobnej, telefonickej alebo mailovej komunikácii vám môžeme poradiť s výberom vozidla tak, aby vám vyhovovalo v každom smere. 

Následne si spíšeme presný popis a parametre vozidla, ktoré budeme hľadať.

V momente, keď nájdeme vozidlo presne podľa vopred dohodnutých kritérií, pošleme vám ponuku, ktorá pozostáva z fotografií, technického popisu, popisu výbavy, prípadne popisu poškodenia alebo fotografie poškodenia. Na záver je uvedená aj konečná cena vrátane všetkých poplatkov.

Čas rozhodovania  je na vás, avšak treba myslieť nato, že vozidlo môže zakúpiť aj iný zákazník a pokiaľ je ponuka pre vás zaujímavá, je potrebné sa rozhodnúť čím skôr.

Ak sa pre vozidlo rozhodnete, pokročíme k podpisu záväznej objednávky, a to zmluvy o budúcej zmluve. Pri podpise sa skladá časť kúpnej ceny, záloha.

Výška zálohy závisí od ceny vozidla:

  • 2.000 € záloha pri hodnote vozidla do 15.000 € 
  • 3.000 € záloha pri hodnote vozidla od 15.000 € do 30.000 € 
  • 5.000 € záloha pri hodnote vozidla od 30.000 € do 50.000 €
  • 10.000 € záloha pri hodnote vozidla od 50.000 € do 100.000 € 
  • Pri kúpnej cene vozidla nad 100.000 € sa výška zálohy dohaduje individuálne.
 

Po podpise záväznej objednávky a uhradení zálohy vozidlo zakúpime. V čo najkratšom čase sa budeme snažiť zabezpečiť dovoz prostredníctvom našej partnerskej prepravnej spoločnosti.

Ihneď po doručení vozidla na našu prevádzku si prídete vozidlo pozrieť a skontrolovať či deklarovaný stav súhlasí s naším popisom. K prehliadke technického stavu vozidla máme u nás na prevádzke k dispozícii zdvihák, kde si vozidlo spoločne skontrolujeme.

Ak sa technickým záležitostiam nerozumiete alebo chcete mať nestranný názor, radi uvítame vášho odborného mechanika, aby Vám vozidlo skontroloval a diagnostikoval. 

Pokiaľ sa na vozidle objavia poškodenia, ktoré neboli spomenuté pri podpise zmluvy o budúcej zmluve, opravu poškodených dielov hradíme my v plnej výške. 

V prípade, že by sa na vozidle vyskytlo poškodenie, ktoré je neopraviteľné alebo by bránilo alebo obmedzovalo jeho ďalšiu prevádzku, máte právo na odstúpenie od zmluvy a vrátenie zálohy v jej plnej výške. 

V momente, keď bude vozidlo pripravené (vyčistené, skontrolované v servise, všetky úkony spojené s prihlásením), si vozidlo vyzdvihnete u nás na prevádzke. 

Pri podpise kúpnopredajnej zmluvy uhradíte doplatok kúpnej ceny za vozidlo.

Záruky na dovezené vozidlo

V rámci záruky platia všetky nami deklarované garancie podľa platnej legislatívy a to:

  • Doživotná zmluvná garancia najazdených kilometrov
  • Doživotná záruka na pôvod vozidla
  • 12-mesačná záruka na skryté chyby
 

Čo dostanete k vozidlu?

– Ľudský, individuálny a profesionálny prístup, v rámci ktorého sa budeme snažiť vám poskytnúť všetko, čo nás naše dlhoročné skúsenosti naučili.

– Istotu a záruku, že ste sa nezverili do rúk podvodníkov a celý predaj vozidla bude „fair play”. To, že sa snažíme našu prácu vykonávať tak, aby bol náš klient spokojný, vám potvrdia naše recenzie a veľa spokojných zákazníkov.   

– Poskytujeme preverenie vozidla od spoločnosti Overenie-vozidla.sk. V prípade vozidla, ktoré je pôvodom zo Slovenska, vám automaticky prideľujeme ODOPAS.

– Protokol o celkovej kontrole technického stavu v servise s pečiatkou daného servisu

– Profesionálne čistenie vozidla

– Tašku s povinnou výbavou

– Zľavu na kúpu ďalšieho vozidla

– Pozornosť od nás ako poďakovanie za prejavenú dôveru

– V prípade problému nás môžete kedykoľvek kontaktovať 

– Doživotne zdarma kávu na našej prevádzke 

Doplnkové služby, ktoré vám môžeme poskytnúť :

– Individuálne poistenie s najnižšou cenou na trhu (povinné zmluvné, havarijné a GAP poistenie)

– Individuálne financovanie vozidla s výhodnými podmienkami (vyberáme vždy z viacerých ponúk, ktoré následne upravujeme na mieru)

– Poradenstvo pri servise alebo oprave poškodeného vozidla

– Poradenstvo pri možných úpravách vozidla

Poznámky:

Dovoľujeme si vás vopred upozorniť, že nedovážame vozidlá, ktoré si vyberiete sami na zahraničných inzertných portáloch. 

Nevieme Vám poskytnuť 100%-nú ochranu, garanciu a záruky pri kúpe vozidla zo zahraničia od súkromníka alebo firmy, s ktorými nespolupracujeme.

Ďakujeme za pochopenie.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať