SLUŽBY | PREDPREDAJ VOZIDIEL

Predpredaj vozidiel

Čo je predpredaj vozidiel?

Predpredaj vozidiel sme vytvorili z dôvodu urýchlenia procesu predaja a aby sme zároveň mohli vozidlá ponúkať našim klientom s výraznou zľavou. Vozidlá, ktoré sú v predpredaji, nenájdete na žiadnom inzertnom portáli. Ide o vozidlá, ktoré sú zakúpené nami v zahraničí a čakáme už iba na dovoz prostredníctvom našej partnerskej prepravnej spoločnosti alebo ide o vozidlá, ktoré sa nachádzajú u nás na prevádzke, ale neprešli ešte všetkými úkonmi, aby mohli byť inzerované. Sú nimi napríklad kontrola originality, technická a emisná kontrola, servisná prehliadka, vyčistenie vozidla. 

Každé vozidlo, ak nie je v inzercii, je možné u nás kúpiť v predpredaji. Cena je vždy nižšia o 500 € ako cena inzertná. Uvedená cena je už vrátane všetkých poplatkov. V prvom kroku sa skladá záloha za vozidlo a následne prebehne zrýchlený proces prihlásenia, servisu a čistenia vozidla. V druhom kroku sa realizuje odovzdanie pripraveného vozidla, kde sa doplatí zvyšok kúpnej ceny. 

V momente ako sa vozidlo dostane do inzerátu, platí inzertná cena.

O dostupnosti vozidiel v predpredaji je potrebné sa informovať telefonicky na tel. čísle 0911 282 330 alebo 0910 230 330.

Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať